Ek Hizmetlerimiz Adres mobilya & Adres evden eve nakliyat ilkemiz müşteri memnuniyetidir.

Alo Mobilya Hizmetleri Kalite Tesadüf Değildir.

Firmamızın müşterilerine sundugu şehir içi ek hizmetlerden biride mobilya hizmetidir. evinizde bulunan tüm ahşap eşyalarınızda kullanıma baglı yada eskime nedeniyle oluşan yıpranma,bozulma,kırılma,çizilme,boya solması vb. gibi sorunlu ahşaplarınız, tamir edilebilir,açılıp kapanmayan kanepelerinizin makasları değişebilir,yada sigara yanıgı,yırtık,çökme olan koltuklarınız garantili olarak tamamı firmamıza ait mobilya atölyemizde ekonomik fiyatlarla tamir edilip adresinize tekrar teslim edilir,Marketten evinize aldıgınız paketli bir mobilya eşyayı kurulumu yapılabilir yada isteginize baglı bir ölçüle ahşap mobilya imalatı spariş edebilirsiniz.

Özel Taşıma İşlemi Adres Nakliyat Özel Taşıma İşlemi

picture

Taşıma gününden bir gün önce firma personeli koli, kağıt, strech gibi ambalaj malzemeleriyle gelerek evdeki tüm eşaları paketler sarar.Taşınma işlemi bittikten sonra eşyaları istediği yerlere yerleştirir.(Ekstra Ücrete Tabidir.)

Odun kömür ve benzeri leke bırakacak malzemeler taşıma işlemi yapılmayıp nakil aracına yüklenmez.

Çelik kasa , Piyano , Sanat Eseri gibi standart dışı eşyanız varsa mutlaka belirtiniz.Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Eşya taşıma işlemlerinde personel, yakıt, araç işletim masrafları belli maliyetleri yanında getirmektedir.Dolayısıyla sadece fiyatı gözeterek en ucuz firmayi seçmek sonucunda en ucuza alınan hizmet sürpriz zaiyatların ortaya çıkması sonunda en pahalı hizmete dönüşmektedir.

Standart Taşıma İşlemi Konya evden eve nakliyat standart taşıma işlemi

picture

Müşteri taşınacak eşyaları toplayıp kolilere paketler , taşıma günü firma personeli ahşap eşyaları ve beyaz eşyaları demonte eder battaniyelere sarar taşıma işletmi bittikten sonra paketleri açarak yeni yerine monte eder

Ücretsiz Expertiz Expertiz

picture

Konya Adres evden eve nakliyat müşteri talebi oldugunda expertiz hizmetini ücretsiz sunmaktadır. 
Expertiz taşınılacak ev deki yada ofis teki eşyanın gözden geçirilmesini, taşımanın ne zaman kaç personelle hangi büyüklükte bir kamyon ile yapılacağını müşteri ile kararlaştırıp paketlenecek eşyaların belirlenmesini sağlar. Görüşme sırasında özel itina ile taşınması gereken eşya varsa (piyano,çelik kasa,sanat eseri, tablo v.b.) belirler temizlik yada rent a car gibi extra hizmet  talepleri varsa not alır. 

Expertiz hizmetimiz ücretsizdir.Nakliye bedeli evinize gelen expertiz tarafından belirlenereksizlere derin ve detaylı bilgiyide vermektedir.

 

Konya Taşımacılık, Konya evden eve taşımacılık, konya nakliyat, evden eve nakliyat, konya ucuz nakliyat,ucuz evden eve taşımacılık