Taşınmadan Önce Müşteri memnunyeti ilke edinmiş firmamız tüm sorunlarınızı çözüme dönüştürmek için her zaman yanınızda.

Taşınmadan Önce

Değerli müşterimiz evinizden taşınmaya hazırlanırken belirtilen detalara dikkat etmeniz taşınma işleminizi kolaylaştırarak eşyalarınızın zaiyat görmemesi açısından büyük önem teşkil etmektedir.!

  1. Vitrin ve mutfaktaki cam, bardak, vazo, kase, tencere gibi eşyalarınızı mutlaka kağıt yada gazete ile tek tek sararak küçük bo koli içerisine aralarında boşluk bırakmadan koli içerisinde birbirini kırmayacak şekilde doldurun mümkünse koli altına üstüne bez yada karton parçaları ile destekleyin koliyi tam doldurup sıkıca kapatın.Şeffaf koli üzerine keçe kalemle kırılacak eşya olduğunu mutlaka belirtin.

  2. Gardrop daki elbiselerinizi orta boy kolilere katlayarak yerleştirin.Kolileri tam doldurun taşınma esnasında yırtılmaması için ağırlığına dikkat edin.alltan ve üssten bantlayarak tekstil yazabilirsiniz.

  3. Yorgan battaniyeleriniz için büyük boy hurç kullanın.Ağır olmayacak şekilde bir yorgan bir battaniye olacak şekilde koyabilirsiniz hurç larınızın hafif olması yırtılmasını engelleyecektir.

  4. Buzluğunuzu boşaltın.Plastik ve büyük kaplara koyup kapağını hava almıyacak şekilde kapatıp bantlayın.

  5. Beyaz eşyalarınızı Tv mobilya gibi ahşap eşyalarınızı koltuk takımlarınızı herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.Personelimiz bu tür eşyalarınızı evinizde ücretsiz olarak demonte ederek battaniye ile sararak taşınma işlemi bittiğinde yerine tekrar kuracaktır.

 

Taşınma Öncesi Temizlik

picture

En Yakın Zamanda Hizmete Sunulacaktır.

 

Rent A Car Hizmeti

En Yakın Zamanda Hizmete Sunulacaktır.

Konya Taşımacılık, Konya evden eve taşımacılık, konya nakliyat, evden eve nakliyat, konya ucuz nakliyat,ucuz evden eve taşımacılık